• Warsztaty Kamishibai w szkołach w Bereście i Polanach

Dnia 31 marca w związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, w ramach zapewnienia uczniom w tym czasie opieki i zajęć, Biblioteka Publiczna Filia w Bereście została zaproszona do poprowadzenia spotkania dla dzieci.

• Z plecakiem przez Kambodżę i Tajlandię

Dnia 28 marca w czytelni biblioteki odbyło się kolejne spotkanie Klubu Podróżnika.

• Warsztaty literackie dla słuchaczy UTW

Dnia 8 marca w bibliotece pod Górą Parkową odbyły się kolejne warsztaty literackie dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• Przygoda Tulka

W marcu w Ochronce ss. NMP w Krynicy – Zdroju odbyło się kolejne spotkanie dzieci z opowieścią przedstawioną za pomocą teatru.

• Kierunki lecznicze w Krynicy-Zdroju

We czwartek, 23 marca, odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „U szczaw żelazistych.

• Ciepła książka na wiosnę

W środę, 29 marca, odbyło się trzecie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

• Franklin sadzi drzewo

• Co ze mnie wyrośnie

Tydzień z Internetem to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizację pozarządową Telecentre-Europe.

• Międzynarodowy Tydzień z Internetem

W dniu 28 marca w bibliotece w Bereście przedszkolaki miały okazję wziąć udział w zajęciach z okazji Międzynarodowego Tygodnia Internetu.

• Sobota z zającem

Dnia 25 marca w filii na Czarnym Potoku przeprowadzono kolejne zajęcia z cyklu Sobota z wyobraźnią.