• „Księżniczka na ziarnku grochu”

W środę podczas zajęć w bibliotece na Źródlanej omówiliśmy książkę H.Ch. Andersena pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

• Wakacje w filii w Bereście

Ostatni tydzień naszych wakacyjnych spotkań ze sztuką w Bibliotece Filii w Bereście upłynął nam bardzo pracowicie.

• DRUGI TYDZIEŃ WAKACJI W TYLICZU

W drugim tygodniu wakacji z biblioteką w Tyliczu dzieci miały możliwość zapoznać się z kulturą, tradycjami oraz sztuką Łemków ( grupą etniczną, która zamieszkiwała tereny Tylicza i nie tylko).

• Po szerokim stawie...

• Słowik w filii na Źródlanej

Ten tydzień wakacji w bibliotece na ul. Źródlanej rozpoczęliśmy od zapoznania się z bajką „Słowik” - H.Ch. Andersena.

• Zajęcia o zdrowym odżywianiu we Filii na Czarnym Potoku.

We wtorek dnia 25 lipca naszych młodych uczestników wakacji odwiedziła Pani Alicja Macur, studentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

• WIZYTA PANI DOKTOR W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU.

W poniedziałek 24 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziła Pani doktor Dominika Krakowiak-Łaś, lekarz medycyny na co dzień pracująca na oddziale pediatrii i noworodków w krynickim szpitalu.

• W kosmos z Małym Księciem

Niecodzienne spotkanie dzieci z bohaterami literackimi książki pt. „Mały Książę” miało miejsce 19 lipca w Domu Polsko- Słowackim w Czyrnej.

• Z czytelnikami na festiwal do Rabki

W dniach 13 i 14 lipca najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki wraz z rodzicami i pracownikami biblioteki wzięli udział w Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce.

• Wakacje w bibliotece na Źródlanej

Trzeci tydzień wakacji w bibliotece na Źródlanej w dalszym ciągu spędziliśmy z baśniami Andersena.