• Środa z Pasjami

• CYFROWA CZYTELNIA E-PRASY

• Pan Poeta - Show w Filii na Czarnym Potoku

• Warsztaty KSIĄŻKOdzieje w Bibliotece w Tyliczu

W ramach projektu pt. "Z książką od papirusu do gigabajtów" w bibliotece w Tyliczu odbyły się warsztaty z serii "KSIĄŻKOdzieje", w których wzięły udział panie z Wiejskiego Koła Gospodyń.

• Pirackie pasowanie na czytelnika w Tyliczu

27 maja czytelnia biblioteki w Tyliczu przemieniła się w prawdziwy okręt piracki. Kapitan piratów – Siwobrody wraz ze swoją załogą zaprosił na swój okręt dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muszynce, aby wspólnie wyruszyć w rejs na tajemniczą wyspę Książkolandię, by odnaleźć ukryty na niej skarb.

• Czy pszczoły są potrzebne?

W sobotę 28 maja tematem naszych warsztatów w bibliotece w Bereście były najbardziej pożyteczne owady na świecie, czyli pszczoły.

• WYCIECZKA Z BABĄ Z GÓR

• Lektury w Dyskusyjnym Klubie Książki

• KWIATY DLA MAMY!

Dzień Matki jest obchodzony niemal na całym świecie. W Polsce Dzień Matki świętujemy co roku 26 maja od 1923 roku.

• Na „Pogaduchach o Krynicy” odkrywamy atrakcje Krynicy

Majowe (17 maja) spotkanie członków Stowarzyszenia Miłośników Krynicy i osób zainteresowanych odkrywaniem przeszłości odbyło się w naszej bibliotece, nadal w starej siedzibie.