• Ścieżka sensoryczna w Bibliotece na Czarnym Potoku

Wszyscy wiemy jak ważne są zmysły. Węch, wzrok, słuch i dotyk to jedynie klika z nich. Integracja sensoryczna spełnia w życiu ogromną rolę. Każdy z nas ma zmysły.

• Dzieci lubią owady- wizyta przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku

W środę Filię 1 odwiedziła grupa przedszkolaków z Integracyjnego Przedszkola Przystań. Dzieci poznały ciekawy świat owadów, dowiedziały się jak dbać o przyrodę.

• Bądź Eko-Kulturalny - wakacyjne warsztaty na Czarnym Potoku

W Filii 1 odbyły się kolejne eko-warsztaty podczas których dzieci wykonały piękne buciki. Klapki, japonki, sandałki wszystkie niebanalne, oryginalne i oczywiście zrobione ze śmieci.

• Bądź Eko-Kulturalny, czyli wakacyjne warsztaty w Filii w Bereście

We wtorek 3 sierpnia w bibliotece w Bereście odbyło się pierwsze wakacyjne spotkanie realizowane w ramach projektu „Bądź Eko- Kulturalny”.

• EKO –KULTURALNI ORAZ SŁOIKOWE WAZONIKI

W dniu 28.07.21 odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia w bibliotece na Źródlanej. Tym razem wykorzystaliśmy stare słoiczki do zrobienia z nich wazoników.

• EKO – KULTURALNI I ŚMIECIOGRAJKI

W dniu 23.07.21 podczas kolejnych zajęć wakacyjnych postanowiliśmy sami zrobić zabawki z niepotrzebnych rzeczy, pustych opakowań po np. jogurcie, jajku niespodziance.

• EKO-KULTURALNI TWORZĄ ŚCIEŻKI SENSORYCZNE

Na kolejnych zajęciach wakacyjnych (21.07.21) tematem była ścieżka sensoryczna, dzieci dowiedziały się co to jest i do czego służy.

• EKO – KULTURALNI I MODNE PODKOSZULKI

W dniu 16.07.2021 tematem zajęć było stworzenie ze starego podkoszulka nowego, ładniejszego i nadającego się jeszcze do chodzenia.

• Otwarcie wystawy plenerowej ,,Dr Michał Zieleniewski – twórca świetności Krynicy”

Dnia 23 lipca 2021 w parku imienia Mieczysława Dukieta w Krynicy-Zdroju odbyło się otwarcie wystawy plenerowej zatytułowanej ,,Dr Michał Zieleniewski – twórca świetności Krynicy”, przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną, zrealizowanej w ramach projektu dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski, program Patriotyzm Jutra 2021.

• BĄDŹ EKO-KULTURALNY. WIZYTA DZIECI ZE ŚWIETLICY AZYL

W poniedziałek, 19 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziły dzieciaki ze Świetlicy środowiskowej "Azyl".