• Przedpołudnie z biblioteką

Biblioteka na Czarnym Potoku dnia 10 listopada gościła uczniów z klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2. Dzieci zapoznały się z pracą biblioteki, poznały zasady korzystania z księgozbioru itp.

• WYCIECZKA DO COCA-COLI

W dniu 07.11.2017 biblioteka w Tyliczu wraz z dziećmi ze szkoły i przedszkola w Muszynce odwiedziła Zakład Produkcyjny Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. w Tyliczu.

• Wyprawa w kosmos

Dnia 9 listopada dzieci z biblioteki z ul. Źródlanej wyruszyły w podróż na Księżyc, dzięki książeczce Ewy Nowak „Apollo 11.

• Spotkanie z Florką

Dnia 8.11.2017 w Bibliotece Filii w Bereście odbyło się kolejne spotkanie z Florką.

• Zaczytany Wtorek ze ślimakiem

Dnia 7 listopada w Filii na Czarnym Potoku odbyły się zajęcia z cyklu Zaczytany Wtorek podczas których poznaliśmy przygody Ślimaczka Maciusia.

• FLORKA PISZE MEJLE

Dnia 03.11.2017 w Bibliotece w Tyliczu odbyły się kolejne zajęcia z Florką. Tym razem przeczytaliśmy fragment książki „Florka. Mejle do Klemensa”.

• PRZYGODA KROPELKI WODY

Dnia 31.10.2017 w Bibliotece w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie z projektu „Wolontariat-to mnie rusza” organizowany już po raz trzeci wraz z firmą Coca-Cola Hellenic z siedzibą w Tyliczu.

• Zakazana prawda. Ks. Władysław Gurgacz – kapłan Żołnierzy Niezłomnych

30 października br. w czytelni naszej biblioteki odbyło się kolejne spotkanie dotyczące dziedzictwa kulturowego naszego regionu z okresu międzywojennego, II wojny światowej i okupacji oraz pierwszych lat oporu antykomunistycznego.

• Warsztaty kamishibai dla UTW

Dnia 25.10.2017 w bibliotece pod górą parkowa odbyło się kolejne spotkanie uczestników Uniwersytetu Otwartego Trzeciego wieku.

• „Mój znajomy”

W dniu 17.10.2017 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Krynicy – Zdroju im. Ratowników Górskich odbyły się zajęcia pt.: „Mój znajomy” (dotyczące życia i twórczości Nikifora Krynickiego) dla dzieci przedszkolnych i uczniów klasy II.