• ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT!

• Olimpiada na Dzień Dziecka z Przedszkolem Przytań.

Pierwszego czerwca obchodzimy bardzo ważny dzień - ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI.

• PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU

Dnia 31 maja Filie na Czarnym Potoku odwiedziły dzieci z przedszkola nr 2 mieszczącego się przy ulicy Reymonta.

• FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU NA CZARNYM POTOKU

Dnia 30 maja Filia z Czarnego Potoku została zaproszona na Festyn Rodzinny.

• DZIEŃ DZIECKA W FILII W BEREŚCIE

Dnia 30.05.2017 Biblioteka Filia w Bereście zaprosiła przedszkolaki na zabawę z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

• Lapbook wyjątkowy prezent dla mojej mamy

Dnia 23 i 24.05.2017r w Bibliotece Filii w Bereście odbyły się warsztaty plastyczne pt.: Lapbook wyjątkowy prezent dla mojej mamy.

• W dniu 25 maja w bibliotece na ul. Źródlanej, dzieci wysłuchały pięknej bajeczki pt.: „Franklin mówi kocham cię”, podczas zajęć z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• „Bajeczka o książeczce”

Na naszych kolejnych trzech, majowych spotkaniach DKK dla przedszkolaków towarzyszyła nam „Bajeczka o książeczce”.

• Kamyczek. Zawsze będę Cię kochać

Podczas kolejnego spotkania z cyklu Zaczytany Wtorek, które odbyło się w Filii na Czarnym Potoku młode czytelniczki, które dotarły mimo burzy, poznały książkę pt. "Kamyczek.

• Tajemnicze zaginięcie

W sobotę, 20 maja, w czytelni biblioteki na deptaku odbyło się kolejne spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.