• Cecylka Knedelek i inni bohaterowie książek pani Joanny Krzyżanek

Dzieci z Tylicza miały wyjątkową okazję uczestniczyć w spotkaniu ze znaną i chętnie czytywaną autorką książek dla najmłodszych – Joanną Krzyżanek.

• Rysować w Klubie Senior +

Kolejne warsztaty z nauki podstaw rysowania, w ramach projektu Cztery oblicza książki, nie licząc czytania, realizowanego przez naszą bibliotekę odbyły się w Klubie Senior + w budynku byłego gimnazjum.

• Jak narysować wszystko?

Na to pytanie próbował odpowiedzieć, a właściwie narysować prowadzący warsztaty rysunku ilustrator, rysownik i karykaturzysta Szymon Teluk. W zajęciach, które odbyły się 17 czerwca wzięły udział dzieci z klasy III ze Szkoły Podstawowej w Mochnaczce Wyżnej

• Dzieci ze szkoły w Piorunce uczą się rysować komiksy

Pod takim tytułem odbyły się 17 czerwca warsztaty komiksu w Szkole Podstawowej im. Z. Wodeckiego w Piorunce.

• Jak stworzyć krótki komiks?

Tajniki powstania pierwszych komiksów i zasady ich rysowania poznały dzieci z Szkoły Podstawowej Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu.

• Książkowi Odkrywcy poznają legendy

W poniedziałek, 15 listopada w Filię na Czarnym Potoku odwiedziły dzieci z Gminnego Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" w Krynicy-Zdroju.

• Projekt „MAMY-to!” – podsumowanie

Wszystko co dobre szybko się kończy. Za nami ostatnie spotkanie z projektu „MAMY-to!”w ramach programu „Skrzydła dla mamy”, na którym oficjalnie podsumowaliśmy wszystkie działania.

• SOBOTA Z CHOMIKIEM PARAGRAFEM W FILII NA CZARNYM POTOKU.

W sobotnich warsztatach, które odbyły się 6 listopada w Filii 1, dzieciom w zajęciach towarzyszył sympatyczny chomik Paragraf.

• „Miś Tuliś bawi się w chowanego” - Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

W czwartek 4 listopada w przedszkolu w Bereście odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi w ramach projektu DKK.

• „MAMY-to!” - zajęcia sportowe