• Wielkanocny Zaczytany wtorek

• Sobota z Wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku

Czy z włóczki można zrobić kartę świąteczną?

• Biedroneczki w przedszkolu

Dnia 10 kwietnia w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi „Piątka” na ul. Źródlanej odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla naszych najmłodszych czytelników.

• Z książką do przedszkola

W ramach cyklu zajęć z Książką do przedszkola, pracownicy biblioteki na Czarnym Potoku wędrują co miesiąc do zaprzyjaźnionego Przedszkola "Przystań" (odziały przy ul. Kraszewskiego oraz na Czarnym Potoku).

• Wesołych Świąt!

• Pisanki, pisanki....

• KONKURS RECYTATORSKI W FILII NA CZARNYM POTOKU ROZSTRZYGNIĘTY

• Jaworzynki zdobią jajka.

W środę 5 kwietnia Klub Jaworzynki działający w bibliotece na Czarnym Potoku rozpoczął przygotowania do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

• Senior w internecie

Dnia 30 marca w bibliotece w Tyliczu w ramach kampanii Tydzień z Internetem., odbyło się spotkanie „Senior w internecie”.

• Przedpołudnie z książką w filii na Czarnym Potoku

W piątek 31 marca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziły przedszkolaki z Gminnego Przedszkola nr 2 " Mali Odkrywcy ".