• Zakończenie projektu „Sport i zabawa to świetna sprawa”

W środę 29 czerwca odbyło się czwarte i ostatnie spotkanie przeprowadzone w ramach współpracy Przedszkola Publicznego w Muszynie i Biblioteki Publicznej Filia w Bereście.

• Warsztaty teatru cieni

21 i 22 czerwca w czytelni biblioteki odbyły się warsztaty teatru cieni pt. O!(C)IEŃ.

• Rysować w Klubie Senior +

Kolejne warsztaty z nauki podstaw rysowania, w ramach projektu Cztery oblicza książki, nie licząc czytania, realizowanego przez naszą bibliotekę odbyły się w Klubie Senior + w budynku byłego gimnazjum.

• Jak stworzyć i narysować postać do komiksu?

Tajniki powstania pierwszych komiksów i zasady ich rysowania poznały dzieci z Szkoły Podstawowej Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu.

• Stworzyć własny komiks

Pod takim tytułem odbyły się 17 czerwca warsztaty komiksu w Szkole Podstawowej im. Z. Wodeckiego w Piorunce.

• Jak narysować wszystko?

Na to pytanie próbował odpowiedzieć, a właściwie narysować prowadzący warsztaty rysunku ilustrator, rysownik i karykaturzysta Szymon Teluk. W zajęciach, które odbyły się 17 czerwca wzięły udział dzieci z klasy III ze Szkoły Podstawowej w Mochnaczce Wyżnej.

• Zapraszamy!

• Kolejne zajęcia z przedszkolakami z Muszyny