• 72 rocznica zakończenia okupacji hitlerowskiej

20 stycznia odbyła się uroczystość upamiętniająca 72 rocznicę zakończenia okupacji w naszym mieście.

• Bajki zasypiajki

Podczas kolejnych zajęć z cyklu Zaczytany wtorek, które odbyły się w filii na Czarnym Potoku dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Bajka o drzewie" z tomu Bajki Zasypiajki.

• Sobota z wyobraźnią

Podczas sobotnich zajęć, które odbyły się 14 stycznia w filii na Czarnym Potoku dzieciaki wysłuchały historię pt. "Mój przyjaciel Malmi" autorstwa Gerd Hahn.

• Spotkanie DKK w przedszkolu na Źródlanej

Dnia 16 stycznia w Przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

• Niedoskonały pingwin

Dnia 5 stycznia pracownice z filii na Czarnym Potoku odwiedziły Niepubliczne Przedszkole "Przystań" w Krynicy-Zdroju (odział na Czarnym Potoku oraz oddział na ul. Kraszewskiego).

• Jaworzynkowe bałwanki.

Podczas kolejnego spotkania, które odbyło się w środę 11 stycznia w filii na Czarnym Potoku, panie z Klubu Jaworzynki wykonały przepiękne bałwanki.

• Konkurs choinkowy na Czarnym Potoku rozstrzygnięty.

Dnia 20 grudnia w filii na Czarnym Potoku odbyły się obrady jury w skład którego weszły: pani Halina Albrzykowska - dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Przystań", pani Magdalena Krzeszowska - dyrektor Biblioteki Publicznej w Krynicy-Zdroju oraz pani Halina Fedorczak - reprezentantka Klubu Seniora "Jaworzynki".

• Kreatywny bałwanek w bibliotece na ul. Źródlanej

Dnia 12 stycznia w bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia dla dzieci „Kreatywne czwartki”.

• Mały Książę w Tyliczu

W dniu 10 stycznia w bibliotece w Tyliczu odbyło się przedstawienie dla dzieci o przygodach Małego Księcia.

• Goście z Ukrainy

W poniedziałek, 9 stycznia nasza biblioteka gościła grupę dzieci, młodzieży i dorosłych z Winnicy i obwodu winnickiego na Ukrainie.