• Motylki w bibliotece na Źródlanej

Dnia 23 marca, podczas czwartkowego spotkania w Bibliotece na ul. Źródlanej, dzieci usłyszały bajkę Ewy Stadtmuller pt. „Gdzie jesteś, Emilko?”.

• Jak mniej śmiecić

W marcu na naszych spotkaniach DKK towarzyszyła nam książka pt.: „ Jak mniej śmiecić”.

• Jaworzynki i Iris folding

Iris folding to sztuka wykonywania wzorów z kolorowych, nachodzących na siebie pasków papieru w taki sposób, aby środek wzoru tworzył irys - kształt przypominający przysłony fotograficznej.

• Pierwszy Dzień Wiosny w bibliotece na Czarnym Potoku.

Dnia 21 marca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedzili przemili goście, a mianowicie grupa czterolatków z Gminnego Przedszkola "Mali Odkrywcy" z Krynicy-Zdroju wraz ze swymi paniami.

• A psik…. - DKK w Tyliczu dla przedszkola

W dniu, 17 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkola. Dzieci wysłuchały bajki pt. „Wilk ma okropny katar”.

• Sobotnie spotkanie z książką

W sobotę, 11 marca, w czytelni biblioteki na deptaku odbyło się spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

• Rodzinny „Zaczytany wtorek”

Podczas kolejnych zajęć z cyklu Zaczytany wtorek, które odbyły się 14 marca w filii na Czarnym Potoku przeczytana została książka Grzegorza Strzebońskiego pt. "Mój Tata ma brata czyli rymowanki o rodzinie".

• Senna sobota z wyobraźnią.

Podczas sobotnich zajęć, które odbyły się 11 marca w filii na Czarnym Potoku, dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat snów.

• Dzień Kobiet w bibliotece w Tyliczu

W dniu 8 marca w bibliotece w Tyliczu odbyło się spotkanie pań, które świętowały – Dzień Kobiet.

• Ach te humorki… DKK w przedszkolu na ul. Źródlanej

Dnia 13 marca, podczas trzeciego w tym roku spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, dzieci z przedszkola „Piątka” na ulicy Źródlanej zapoznały się z książką Agnieszki Zimnowodzkiej, pt. „Dąsacze”.