• Kolorowy bałwanek

Pierwszy tydzień ferii za nami. Dzisiaj rozpoczęliśmy zajęcia od wysłuchania bajki pt.: „Kolorowy bałwanek”.

• Moja przytulanka

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca bibliotekarki z filii na Czarnym Potoku udały się jak zwykle z „książką do przedszkola”.

• Ferie z bałwankiem w Bereście

Nasze dzisiejsze zajęcia, odbyły się w dość kameralnej atmosferze, ale dałyśmy sobie radę.

• Ferie w bibliotece na Czarnym Potoku

Zimowe ferie w Zimowe ferie w bibliotece na Czarnym Potoku trwają w najlepsze. Tutaj dzieciaki na pewno nie mają czasu na nudę.

• Bałwany atakują

Kolejny dzień ferii za nami. Dzisiaj dzieci wysłuchały bajkę pt.: „Bałwany atakują”.

• Zimowe witraże w filii Bereście

Drugi dzień ferii za nami. Na dzisiejszych zajęciach czytaliśmy bajkę pt.: „Zimowe witraże”, opowiadającą, o chorym chłopcu, który nie mógł zimą bawić się z dziećmi na polu.

• Bałwankowe historie

W Bibliotece w Bereście rozpoczęliśmy ferie zimowe. Nasze spotkania w tym roku odbywają się pod hasłem: „Bałwankowe historie”.

• Sobota z wyobraźnią na zimowo

Podczas kolejnych sobotnich warsztatów, które odbyły się 28 stycznia w filii na Czarnym Potoku, młodzi artyści wykonali przepiękne kartki przestrzenne z motywem zimowym.

• Kreatywne ilustracje

Dnia 26 stycznia w bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się zajęcia z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• Gdybym był dorosły - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na naszych styczniowych spotkaniach DKK dla przedszkolaków, wszystkie trzy grupy zapoznały się z bajką pt. „Gdybym był dorosły”.