ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej!

Dziś w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej odbyły się dwie lekcje biblioteczne - pierwsza dla klasy IV i V, na której dzieci wysłuchały krótkiego opowiadania autorstwa Astrid Desbordes pt.: „Co mi powiedział tata” a następnie wspólnie omówiliśmy zalety czytania książek. Ostatnim zadaniem uczniów było zaprezentowanie swojej ulubionej książki na specjalnej karcie pracy. Druga lekcja skierowana była do uczniów klasy VI, VII oraz VIII, podczas której młodzież poznała biografię i twórczość Pabla Picasso a następnie wcieliła się w artystów i wykonała piękne prace plastyczne.

Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej! Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej! Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej!

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony