Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ANGIELSKIEJ

Dnia 24 lipca w  filii na Czarnym Potoku młodzi czytelnicy   odbyli podróż do Wielkiej Brytanii. Tym razem dzieci wysłuchały wiersza z książki pt. "Co kraj to obyczaj" autorstwa Doroty Strzemińskiej - Więckowiak. Poznały wiele ciekawostek na temat Anglii, pobawiły się w takie zabawy w jakie bawią się angielskie dzieci. Były to między innymi: " Król i królowa", Five o"clock, Pass the bomb lub Głuchy telefon. Na koniec każdy wykonał swoją własną wersje słynnego Big Bena, do wykonania którego tym razem posłużyły im zapałki.

Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ANGIELSKIEJ Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ANGIELSKIEJ Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ANGIELSKIEJ