Z książką do przedszkola wybrały się dinozaury.

Jak co miesiąc, bibliotekarki z filii1 odwiedziły Integracyjne Przedszkole Przystań. Tym razem wybrały się z nimi dość nietypowi goście. Dinozaury, bo o nich mowa sprawiły ogromną frajdę wszystkim przedszkolakom. Podczas spotkania dzieci wysłuchały wiele ciekawostek z życia tych pradawnych zwierząt. Zatańczyły taniec z dinozaurem Pimpusiem, odszukiwały niesfornego dinozaura, który ukrył się w sali, pomogły również dinozaurom odnaleźć ich cienie. Wsłuchały się w odgłosy prehistorycznego lasu. Dzieciom, które trochę boją się tych zwierzaków pomogły zwalczyć lęk za pomocą książki zatytułowanej "Jak pokonać dinozaury". Ta pełna sprytnych pomysłów książka w bardzo zabawny sposób przybliża wszystkim całą sztukę walki z dinozaurowymi strachami.

Z książką do przedszkola wybrały się dinozaury. Z książką do przedszkola wybrały się dinozaury. Z książką do przedszkola wybrały się dinozaury.