Z książką do przedszkola. Taniec Pszczółki Mai

Przez całą zimę słodko sobie śpi.
A słodko - dlatego, że miód mu się śni.
Słodki, w smaku miły,
pszczoły go zrobiły.
W czwartek, 30 listopada bibliotekarki z Filii1 wybrały się na kolejne zajęcia z cyklu "Z książką do przedszkola" podczas których przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Przystań" dowiedziały się wiele ciekawych i przydatnych wiadomości dotyczących życia pszczół. Na rozgrzewkę wszyscy zatańczyli taniec Pszczółki Mai. Dzieci odgadywały pszczele zagadki po to aby za chwilę przemienić się w pożyteczne pszczółki i pofruwać nad łąką. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchały książkę pt. " Mam przyjaciela pszczelarza" oraz wykonały wspaniałe prace plastyczne.

Z książką do przedszkola. Taniec Pszczółki Mai Z książką do przedszkola. Taniec Pszczółki Mai Z książką do przedszkola. Taniec Pszczółki Mai