Z książką do przedszkola -Mam swoje prawa!

"Każde dziecko ma swoje prawa,
a to jest bardzo ważna sprawa..."
W środę jak co miesiąc odwiedziłyśmy zaprzyjaźnione dzieciaki z Integracyjnego Przedszkola "Przystań" po to aby porozmawiać z nimi o bardzo ważnych sprawach, czyli o ich prawach ale i też obowiązkach. Było wesoło i pouczająco. Okazało się że przedszkolaki świetnie orientują się w temacie co bardzo dobrze wróży na przyszłość.
Z książką do przedszkola -Mam swoje prawa! Z książką do przedszkola -Mam swoje prawa! Z książką do przedszkola -Mam swoje prawa!