Wspominamy Wakacje - Sobota z Wyobraźnią w Filii1

Wakacje niestety dobiegły końca.
Dzieci wróciły już do szkół a co za tym idzie do swych obowiązków i zadań. W pamięci jednak ciągle jeszcze wracają miłe, wakacyjne chwile, ciepłe słoneczko, zapach morza, smak pysznych lodów... Pierwsze powakacyjne, sobotnie zajęcia, które odbyły się 23 września w Filii na Czarnym Potoku upłynęły na wspominaniu właśnie. Jeszcze raz na chwilę wszyscy przenieśli się bowiem do tego wspaniałego letniego czasu a aby wszystko utrwalić stworzyli sobie swoje osobiste tablice wspomnień wykonane metodą kolaż.
Wspominamy Wakacje - Sobota z Wyobraźnią w Filii1 Wspominamy Wakacje - Sobota z Wyobraźnią w Filii1 Wspominamy Wakacje - Sobota z Wyobraźnią w Filii1