ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Witamy serdecznie małych czytelników!

We wtorek 14 czerwca do naszej Biblioteki przybyły z wizytą przedszkolaki z Ochronki Sióstr Służebniczek NMP NP. Na początku mali czytelnicy zwiedzili całą bibliotekę. Najbardziej spodobała im się wypożyczalnia, a w niej kącik z kolorowymi bajkami i bajeczkami. Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jak wypożyczać książki, czym jest karta biblioteczna, a także jak za przeczytane bajki można zebrać komplet naklejek, za które dostaje się mały upominek. Druga część spotkania odbyła się w czytelni w której najmłodsi z zaciekawieniem obejrzeli tradycyjny japoński teatrzyk obrazkowy „Kamishibai”  i opowieść pt. „Dwa ptaszki”, a później ochoczo odpowiadali na zadawane im leśne zagadki. Na zakończenie każdy z sympatycznych przedszkolaków otrzymał kolorowankę i malutkie, słodkie co nie co. Do zobaczenia!

Witamy serdecznie małych czytelników! Witamy serdecznie małych czytelników! Witamy serdecznie małych czytelników! Witamy serdecznie małych czytelników!

 

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony