Witajcie przedszkolaki - spotkanie czytelnicze w Ochronce.

W poniedziałek, 25 września bibliotekarki z Filii1 złożyły wizytę w Niepublicznym Przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju, wznawiając tym samym cykl spotkań, który nosi tytuł "Przedpołudnie z książką". Dzieci miały okazję przeżyć jeszcze raz wakacyjne przygody. Wyruszyły, więc na wycieczkę w góry, do lasu oraz nad morzę po to, aby w końcu wylądować w przedszkolu - miejscu przyjaznym wszystkim dzieciom. Tutaj czeka ich przecież także dużo ciekawych przygód, miłych niespodzianek oraz możliwość nauczenia się wiele nowych i przydatnych rzeczy. Dzięki książce pt. "Tupcio Chrupcio, przedszkolak na medal" dzieci dowiedziały się, że przedszkole to miejsce, w którym nie można się nudzić.

Witajcie przedszkolaki - spotkanie czytelnicze w Ochronce. Witajcie przedszkolaki - spotkanie czytelnicze w Ochronce. Witajcie przedszkolaki - spotkanie czytelnicze w Ochronce.