Wielkie kolorowe ryby w filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnych dni kolorowych wakacji, które odbywają się w filii 1, dzieci wykonały piękne, kolorowe ryby. Wcześniej wysłuchały wesołą książkę pt. "Słoń w autobusie?" autorstwa Patricia Cleveland-Peck. Jest to zbiór znakomicie zilustrowanych zabawnych wierszyków, które same wchodzą do głowy! Jest też  zachętą do zabawy - w wymyślanie kolejnych śmiesznych sytuacji. Bo czy ktoś widział na przykład jeża w pontonie? Biedny jeż! Biedny ponton! Niech żyje wyobraźnia! I prawdziwa radość czytania! O słoniu w autobusie (o nie!), śwince na desce (ooo!), foce za kierownicą (oj!), wielorybie na rowerze (?!) i.... Przy czytaniu tej książki, dzieci co rusz wybuchały śmiechem.Nie zabrakło również rożnego rodzaju zabaw i gier, które urozmaiciły nasze wspólne, wakacyjne przedpołudnie.

Wielkie kolorowe ryby w filii na Czarnym Potoku Wielkie kolorowe ryby w filii na Czarnym Potoku Wielkie kolorowe ryby w filii na Czarnym Potoku