Warsztaty z wykonywania latawca i konkurs na najładniejszy latawiec

1 czerwca Biblioteka Publiczna z Tylicza uczestniczyła w nietypowym wydarzeniu, a mianowicie w fantastycznym konkursie na najpiękniejszy latawiec „Cztery żywioły Małopolski” zorganizowanym przez Słotwiny Ski&Bike Park. W naszej bibliotece konkurs poprzedziliśmy kilkudniowymi warsztatami z wykonywania latawca podczas, których razem z przybyłymi dziećmi tworzyliśmy krok po kroku nasze małe arcydzieło, które w efekcie wywalczyło 5 miejsce. Zabawa podczas jego tworzenia oraz w dniu konkursu była przednia. Dzięki organizatorom uczestnicy konkursu mogli między innymi wyjść na wieżę widokową, podziwiać piękne widoki jak też posłuchać ciekawostek związanych z jej budową czy wziąć udział w licznych animacjach. Taki Dzień Dziecka na pewno wszyscy zapamiętają na długo.