Warsztaty KSIĄŻKOdzieje w Bibliotece w Tyliczu

W ramach projektu pt. "Z książką od papirusu do gigabajtów" w bibliotece w Tyliczu odbyły się warsztaty z serii "KSIĄŻKOdzieje", w których wzięły udział panie z Wiejskiego Koła Gospodyń. Podczas spotkania panie wykonały wspaniałe przepiśniki metodą scrapbookingu, który zaprezentowała nam Pani Urszula Szczypta. Pięknie wykonane przepiśniki zostaną zapełnione sprawdzonymi często przekazywanymi z pokolenia na pokolenie przepisami kulinarnymi. Dzięki czemu powstaną z nich własnoręcznie wykonane książki kucharskie. Dodatkowo podczas spotkania Panie obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą historii powstawania książki oraz wysłuchały fragmentów audiobooka Renaty Kosin pt. „Kołysanka dla Rosalie”.

MKiDN_kolor

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.