WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 9.02.23 podczas ostatnich zajęć feryjnych w tym roku  tematem zajęć były uczucia, a w szczególności miłość. Podczas rozmowy dzieci odpowiedziały na pytania : co to znaczy, że kogoś kochamy, czym jest miłość, kogo można kochać, co czujemy do zwierząt itd. Dzieci wysłuchały opowiadania pt.: „Walentynki, kubinki i bubinki”, a następnie wykonały własne kartki „Walentynki”, w których napisały kilka miłych słów do adresatów ich pracy.

Dodatkową pracą były serduszka, motylki, kwiatuszki zrobione z masy porcelanowej, które po wyschnięciu miały zostać przyozdobione oraz podarowane bliskiej osobie.

WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ WALENTYNKOWE FERIE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ