WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – TYDZIEŃ DINOZAURÓW

W dniu 19.07.22 rozpoczęliśmy pracę nad kolejną stroną naszej sensorycznej książeczki. Powstało lato, plaża i oraz morskie fale. Nie zabrakło wiaderka z łopatką i grabkami oraz zamku z piasku, który można odpinać. Atrakcją letniej strony był pływający wieloryb.

Drugim tematem zajęć były dinozaury. Dzieci wysłuchały bajki pt. „Dinozaury kontra ludzie”, rozwiązywały zagadki oraz rebusy. Przy użyciu  pudełek, rolek po papierze oraz  przeróżnych materiałów dzieci zbudowały dinozaura, który czyta książki i mieszka w bibliotece.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – TYDZIEŃ DINOZAURÓW WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – TYDZIEŃ DINOZAURÓW WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – TYDZIEŃ DINOZAURÓW

MKiDN_kolor