Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu

30 czerwca w Tyliczu odbyło się wakacyjne DKK pod chmurką. Tradycyjnie na początku przeczytaliśmy bajkę, tym razem była to książeczka autorstwa Anity Głowińskiej pt. „Kicia Kocia na plaży”. Następnie wspólnie spakowaliśmy walizkę, zwracając uwagę by nic w niej nie zabrakło. Porozmawialiśmy na temat bezpiecznego spędzania wakacji w górach, nad morzem czy w lesie. Przypomnieliśmy sobie podstawowe numery alarmowe i stworzyliśmy wspólny plakat w postaci „bezpiecznego słoneczka”, gdzie każdy promyczek zawierał jedną z zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Podczas naszego spotkania nie zabrakło wspólnych zabaw na świeżym powietrzu m.in. zabaw z chustą animacyjną, zabawy „macki ośmiornicy” itp. oraz pracy plastycznej tym razem w małych grupach wykonaliśmy papierów torby plażowe wraz z zawartością.

Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu Wakacyjne DKK pod chmurką w Tyliczu