Wakacje z biblioteką w filii na Czarnym Potoku

Podczas pierwszego tygodnia "Kolorowych wakacji z biblioteką"  młodzi czytelnicy z filii 1, uczestniczyli w zabawach integracyjnych i zapoznawczych. Każdy stworzył swoją osobistą wakacyjną kartę postanowień na której zaplanował sobie co chciałby przez te wakacje wykonać. Pomysły były różne od zdobycia szczytu po naukę pływania. Później dzieci wysłuchały książki pt. "Osobliwa księga niepoważnych supermocy czyli rożni znaczy fajni" autorstwa Theo Tsecouras, oraz wykonały piękne drzewa książkowych życzeń.

Wakacje z biblioteką w filii na Czarnym Potoku Wakacje z biblioteką w filii na Czarnym Potoku Wakacje z biblioteką w filii na Czarnym Potoku