ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Kocham Sądecczyznę z zachwytu

„Kocham Sądecczyznę z zachwytu” – powiedziała Barbara Krężołek- Paluchowa na wczorajszym spotkaniu autorskim w naszej bibliotece, odpowiadając na pytanie internauty „Za co najbardziej kocha Sądecczyznę”. „Góry oddzielają nas od zła tego świata. Mam poczucie, że tutaj żyje się lepiej, oglądając otaczający świat oczami Pana Boga”. Rozmowę z autorką poprowadził Witold Kaliński, prezes Stowarzyszenia Literackiego im. Kamila Norwida. Pani Barbara opowiadała nie tylko o swojej twórczości poetyckiej, ale także malarskiej, dziennikarskiej  i dotyczącej zachowania kultury lokalnej.

Spotkanie odbyło się w niecodziennej konwencji – bez udziału publiczności, ale z transmisją na żywo przez stronę biblioteki. Uczestnicy mieli też możliwość zadawania pytań na czacie. Film ze spotkania jest dostępny na stronie internetowej biblioteki, w zakładce Multimedia lub na youtube biblioteki.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony