Tappi i dom dla wilczej rodziny

W czasie dzisiejszych zajęć, wspólnie zapoznaliśmy się z opowieścią pt. „Tappi i dom dla wilczej rodziny”. Wczoraj do domu naszych przyjaciół trafiła rodzina wilków, dziś reniferek postanowił, że trzeba znaleźć dla nich odpowiedni dom. Swój pomysł przedstawił innym zwierzętom zamieszkującym Szepczący Las, te jednak nie były zadowolone, obawiały się ich. Kiedy rozmawiali o tym, na polanę wpadł zły troll, który chciał ich zjeść na śniadanie. Na szczęście w pobliżu była wilcza rodzina, która stanęła w obronie zwierząt. Te przekonały się, że wilki nie są dla nich zagrożeniem, a wręcz mogą służyć pomocą. Wszyscy więc w końcu zgodzili się pomóc przy budowie domu dla nowych mieszkańców. Opowieść bardzo się nam podobała i my także dzisiaj zajęliśmy się tworzeniem pięknych domków, w bajkowym, zimowym otoczeniu.

Tappi i dom dla wilczej rodziny Tappi i dom dla wilczej rodziny Tappi i dom dla wilczej rodziny Tappi i dom dla wilczej rodziny Tappi i dom dla wilczej rodziny Tappi i dom dla wilczej rodziny