ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 15.02.23. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Środy z pasjami. Tematem były poduszki i poszewki, małe, duże kolorowe lub jednokolorowe, kwadratowe lub o dziwnych kształtach. Korzystając z materiałów od Pani Magdaleny z Ma-Miko heartmade oraz z maszyny do szycia zakupionej przez Bibliotekę Główną w Krynicy-Zdrój w ramach powstania Klubu Kreatywności.

Podczas kilku spotkań mamy w planach uszyć poduszeczki dla dzieci w kształtach zwierzęcych, proste poszewki oraz poszewki zawierające materiały o różnorodnej strukturze oraz  kolorze.

ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ