ŚRODY Z PASJAMI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 25.01.23 odbyło się pierwsze w nowym roku 2023, spotkanie Pań z cyklu Środy z pasjami. Tematem spotkania były plany oraz pomysły na nasze robótki ręczne. W pierwszej kolejności postanowiłyśmy zrobić poszewki na poduszki w różnych kolorach oraz kształtach, dla dzieci i dla dorosłych. Dzięki Pani Magdalenie z firmy Ma-Miko heartmade, od której dostałyśmy kawałki tkanin, będziemy miały z czego stworzyć nasze prace. Panie wybrały kształty oraz kolorowe materiały, a na kolejnych spotkaniach przy użyciu maszyn zakupionych przez główną bibliotekę powstaną nasze poszewki.

5866