Spotkanie z Wojciechem Widłakiem w Filii na Czarnym Potoku

Dnia 04 czerw2018 do Filii na Czarnym Potoku zawitał bardzo miły gość, Pan Wojciech Widłak, znany i lubiany autor wielu książek dla dzieci. Do najbardziej popularnych tytułów należy np. cykl książek o Wesołym Ryjku, przygody Pana Kuleczki oraz wiele, wiele innych. Ostatnio z okazji Dnia Dziecka i z myślą o najmłodszych, którzy dzień swojego święta musieli spędzić w szpitalach, Radio RMF FM przygotowało - tradycyjnie już - audiobook. W tym roku to "Pan Kuleczka właśnie, a dokładnie tom pt. "Marzenia". Tym milej było nam gościć tak cenionego autora. Pan Wojciech skradł serca naszym młodym czytnikom opowiadając ciekawostki z życia pisarza, czytając fragmenty swoich książek, ale również wyciągając co rusz ze swojej starej walizki rozmaite niespodzianki. A to szmaciany Ryjek wyskoczył z pudełka, a to różnego rodzaju ilustracje, a to Pan Kuleczka w rożnych osłonach ze swymi przyjaciółmi czyli psem Pypciem, kaczką Katastrofą i muchą Bzyk Bzyk. Spotkanie przebiegło w bardzo milej i ciepłej atmosferze Pan Wojciech chętnie odpowiadał na wszystkie pytania nawet te najbardziej dziwne:). Każdy z uczestników mógł również zdobyć autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy Panu Wojciechowi, za tak wspaniałe południe.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury