ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Spotkanie z ryjówką Florką

Dnia 24 października w Bibliotece Filii w Bereście odbyło się kolejne spotkanie z naszą bajkową bohaterką ryjówką Florką. Tym razem tematem naszych zajęć był bałagan. Wspólnie zastanawialiśmy się czym jest bałagan, z czym się kojarzy, jak to się dzieje, że on się pojawia. Sprawdziliśmy również sami jak łatwo bałagan powstaje. Następnie dowiedzieliśmy się co na ten temat myśli nasza bohaterka. Po wspólnym odczytaniu jej historii doszliśmy do wniosku, że trzeba coś z nim zrobić. Zastanawialiśmy się  więc nad tym czym różni się porządek od bałaganu, w jaki sposób utrzymać porządek i czy w ogóle warto, co z niego wynika. Aby wprowadzić nasze rozważania w czyn wspólnie posprzątaliśmy nieporządek, który powstał wcześniej. Na zakończenie zajęć zaś każdy z uczestników samodzielnie zinterpretował bałagan przedstawiając go w formie rysunku.

Nasze zajęcia odbyły się w ramach projektu „Jestem ZA/Czytany”, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki.

Spotkanie z ryjówką Florką Spotkanie z ryjówką Florką Spotkanie z ryjówką Florką

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony