SPOTKANIE Z MAŁĄ BAJECZKĄ

Na naszym kwietniowym spotkaniu z Małą bajeczką, maluchy z przedszkola wysłuchały bajkę pt. Goool!, opowiadającą o małych chłopcu, który bardzo chciał zostać piłkarzem. Tata zapisał go więc do miejscowej drużyny, jednak chłopiec szybko się zniechęcił, bo nic nie wychodziło tak jak na meczach, które oglądał w telewizji. Tata wytłumaczył mu jednak, że aby grać lepiej, musi po prostu dużo i cierpliwie ćwiczyć, tak jak każdy inny sportowiec. Następnie dzieci opowiadały o swoich  zainteresowaniach sportowych i nie tylko, o tym ile czasu na nie poświęcają i jakie są tego efekty, a na zakończenie naszego spotkania pokolorowały małego piłkarza.