Miłych czytelników informujemy, że w okresie świątecznym

biblioteka będzie pracować w następującym rozkładzie:

Centrala: ul. Szkolna 3 - 29.03 (Wielki Piątek) - 8-14,   30.03 (Wielka Sobota) - NIECZYNNE

Filia nr 1 (ul. Czarny Potok) - 29.03 (Wielki Piątek) 8-14.

Filia w Tyliczu - 28.03 (Wielki Czwartek),  29.03 (Wielki Piątek) 8-14

Filia nr 3 (ul.Źródlana)  i  Filia w Bereście -(Wielki Piątek) NIECZYNNE

Zapraszamy czytelników do korzystania z książkomatu - książki można zamawiać do piątku 29.03 do godz. 13.00.

Od 2.04 biblioteki czynne w normalnym rozkładzie.

Spotkanie z Krynicką Kropelką

W dniu 18.02.2020 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków dzieci na świetlicy szkolnej spotkały się z Krynicka Kropelką, która oprowadziła je po ciekawych i ważnych miejscach naszego pięknego miasta. Kropelka do opowieści wykorzystała pomoc drona i teatrzyku kamishibai. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści, próbowały odszukać na mapie miejsca odwiedzane przez Kropelkę. Wykonały również interesujące prace plastyczne dotyczące najciekawszych, według nich miejsc w Krynicy.

Spotkanie z Krynicką Kropelką Spotkanie z Krynicką Kropelką Spotkanie z Krynicką Kropelką