Spotkanie w Bereście z Małą bajeczką

Za nami kolejne spotkanie z maluszkami i "Małą bajeczką". Dziś dzieci wysłuchały z wielką uwagą i w skupieniu bajkę "O kaczorku, który wstydził się kwakać". Bajka z początku spokojna, miała w sobie też dreszczyk emocji. Opowiadała o małych bardzo cichym i spokojnym kaczorku, który przeżył niezwykłą przygodę, przechytrzając podstępne lisy i przezwyciężając swoją nieśmiałość. Wszyscy dookoła z uwagą i zaskoczeniem, gdyż zazwyczaj nie odzywał się zbyt wiele, słuchali jego relacji i podziwiali odwagę. Dzieciom jego historia też bardzo się spodobała, a po jej zakończeniu z wielkim zaangażowaniem pokolorowali naszego dzisiejszego bohatera.
51 52 53 54