Spotkanie DKK w Bereście

Za nami kolejne dwa spotkania DKK dla przedszkolaków. Tym razem dzieci wysłuchały opowieści pt. „A ja nie chcę być księżniczką”. Historia małej dziewczynki, która bawiąc się z rodzicami i dziadkami zawsze dla siebie wybierała rolę strasznego smoka. I choć miło razem spędzali czas, to wszyscy dziwili się, gdyż uważali że dla niej lepsza byłaby rola księżniczki. Mała Marysia w końcu wyznała, że uważa iż jest za brzydka do takiej roli. Rodzice i dziadkowie przekonali ją jednak, że to nieprawda, że jest bardzo ładna, tak jak prawdziwa księżniczka. Dziewczynka w końcu przyznała im rację, jednak co do zabawy zdania nie zmieniła. Od tej pory w czasie jej trwania nie była już strasznym, a ślicznym smokiem. Dzieciom przedstawiona historia bardzo się spodobała, słuchały jej z wielką uwagą, śmiały się w czasie zabawnych momentów i komentowały na bieżąco odnosząc się do własnych doświadczeń. Zgodnie uznały, że każdy jest tak naprawdę ładny i może bawić się w to na co ma ochotę. Następnie zaś wszystkie przedszkolaki miały okazję pokolorować naszą śliczną smoczą bohaterkę, dodając od siebie inne postacie i elementy z wysłuchanej bajki.

Spotkanie DKK w Bereście Spotkanie DKK w Bereście Spotkanie DKK w Bereście Spotkanie DKK w Bereście Spotkanie DKK w Bereście Spotkanie DKK w Bereście