Sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku.

Podczas kolejnych zajęć, które odbyły się w sobotę 11 lutego w filii 1 młodzi uczestnicy stworzyli przepiękne zimowe miasta. Prace wykonane zostały techniką mieszaną do których wykorzystano między innymi farby, kredki i pisaki. Nie obyło się również bez czytania. Dzieciaki poznały parę opowiadań z książki Grzegorza Kasdepke pt. "Powrót Bartusia czyli Co to znaczy...po raz drugi". Były to krótkie historyjki, które pozwalają zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń takich jak np., Biegać z wywieszonymi językiem, Boki zrywać itp.

Sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku. Sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku. Sobota z wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku.