Sobota z Wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku

Podczas sobotnich warsztatów, które odbyły się 25 marca w Filii1 dużo się działo. Młodzi czytelnicy poznali między innymi różne ciekawostki na temat jaj, wysłuchali wiersze: "O wiośnie" Urszuli Kozłowskiej oraz "Jajko" Jana Brzechwy. Zapoznali się również z inną pozycją książkową, a mianowicie "Jajo" napisaną przez Elizę Piotrowską. Wzięli udział w eksperymentach w których jajka zagrały główna rolę. Na koniec wykonali aż dwie prace plastyczne. Jedna to taka w której należało narysować co się kryje w jaju oraz druga w której należało wykonać wesołe, włóczkowe ozdoby świąteczne.

Sobota z Wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku Sobota z Wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku Sobota z Wyobraźnią w filii na Czarnym Potoku