Skarpetkowe warsztaty Kamishibai w filii na Czarnym Potoku

Miło nam poinformować, iż prace nad bajką o przygodach dziesiątej skarpetki w filii nr 1 zostały zakończone. Dnia 3 czerwca odbyło się kolejne spotkanie niezbyt licznej ale za to bardzo pracowitej i pomysłowej grupki osób zaangażowanych w tworzenie tej ciekawej opowieści. Dzięki temu powstała rewelacyjna historia, opowiedziana przy pomocy teatru ilustracji, czyli - teatrzyku Kamishibai. Mamy nadzieje, ze przyniesie ona wiele radości naszym małym czytelnikom, którzy niebawem będą mieli okazje poznać zwariowaną dziesiątą skarpetkę prawą.

Działanie te wchodzą w skład projektu "Z książką dla rodzinki godzinka", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Program „Partnerstwo dla książki 2019”