Miłych czytelników informujemy, że w okresie świątecznym

biblioteka będzie pracować w następującym rozkładzie:

Centrala: ul. Szkolna 3 - 29.03 (Wielki Piątek) - 8-14,   30.03 (Wielka Sobota) - NIECZYNNE

Filia nr 1 (ul. Czarny Potok) - 29.03 (Wielki Piątek) 8-14.

Filia w Tyliczu - 28.03 (Wielki Czwartek),  29.03 (Wielki Piątek) 8-14

Filia nr 3 (ul.Źródlana)  i  Filia w Bereście -(Wielki Piątek) NIECZYNNE

Zapraszamy czytelników do korzystania z książkomatu - książki można zamawiać do piątku 29.03 do godz. 13.00.

Od 2.04 biblioteki czynne w normalnym rozkładzie.

Rany Julek - spotkanie z przedszkolami

Kto to był Julian Tuwim? nie wiecie! Przedszkolaki z grupy I z Gminnego Przedszkola "Mali Odkrywcy" już wiedzą.
W środę, 21 września,Filia 1 wybrała się bowiem na zajęcia, które zapoczątkowały cykl warsztatów podczas których maluchy będą miały okazje poznać twórczość polskich poetów. Jako pierwszemu przyglądnęliśmy się Julianowi Tuwimowi i jego wspaniałym wierszą. Na dywan wjechała ogromna lokomotywa z wieloma wagonami, Pani Ania pomogła odszukać zagubione okulary należące do Pana Hilarego. Zamykając oczy przenieśliśmy się do krainy cudów, gdzie oczywiście padał śnieżek niebieski, szczekały ptaki, ćwierkały pieski. Na koniec wszyscy wykonali okulary ale nie takie zwykłe, były to bowiem takie specjalne okulary przez które można było zobaczyć magiczną krainę wyobraźni.
Rany Julek - spotkanie z przedszkolami Rany Julek - spotkanie z przedszkolami Rany Julek - spotkanie z przedszkolami