Puciowe Harce z malcem w Filii na Czarnym Potoku

Pucio jest bardzo głodny, burczy mu w brzuszku i trzeba go nakarmić. Ochoczo uczyniły to malce które, wraz ze swymi mamami Przybyły do Filii 1 na wesołe, puciowe warsztaty. Było wesoło, kolorowo i spontanicznie a co najważniejsze Pucia brzuszek napełnił się samymi zdrowymi i pysznymi smakołykami. Podczas zajęć dużo się działo a każdy maluszek wraz ze swą mamą wykonał wspaniałą i wyjątkową torbę, którą zabrał ze sobą po to aby spakować w nią swoje zdrowe zakupy.
Zajęcia przeprowadzone były w ramach projektu KSIĄŻKOWE HARCE Z MALCEM, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Puciowe Harce z malcem w Filii na Czarnym Potoku Puciowe Harce z malcem w Filii na Czarnym Potoku Puciowe Harce z malcem w Filii na Czarnym Potoku Puciowe Harce z malcem w Filii na Czarnym Potoku