PUCIOWE HARCE W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 29.09.23 w przedszkolu „Piątka” odbyło się spotkanie z Puciem, bohaterem całej serii książek dla dzieci, które uczą, bawią oraz pomagają w rozwoju mowy . Maluchy poznały książeczkę pt. „Co robi Pucio?”, a treść oraz ilustracje w prosty sposób pokazały jak wygląda każdy dzień w życiu małego dziecka. Dzieci same „odczytywały” treść bajeczki, wyjaśniały poszczególne czynności oraz same opowiadały jak wygląda ich codzienność w domu. Na koniec spotkania bawiliśmy się wspólnie w  zabawę edukacyjną „Pucio. Historyjki obrazkowe.

KSIĄŻKOWE HARCE Z MALCEM, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PUCIOWE HARCE W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ PUCIOWE HARCE W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ PUCIOWE HARCE W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ