ładowanie

Informujemy, że Biblioteka Centralna została przeniesiona na ul. Szkolną 3.

O terminie otwarcia będziemy powiadamiać. Książki można zwracać, zamawiać telefonicznie,  internetowo i odbierać na ul. Szkolnej 3 .

Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Przygoda z Brzechwą

W ramach bibliotecznego cyklu zajęć zatytułowanego Poznajemy Polskich Poetów, który w tym roku prowadzi Filia1 bibliotekarki z tejże  filii wybrały się z wizytą do grupy starszaków z przedszkola mieszczącego się w Zespole Szkolno-przedszkolnym nr 3 w Krynicy-Zdroju. Tym razem przybliżyły dzieciom postać wspaniałego poety, Pana Jana Brzechwy. Starszaki wysłuchały klika wierszyków i okazało się że niektóre są im świetnie znane. Po przeczytaniu wiersza "Brudas" odtańczyli taniec czystości. Odgadywali odgłosy dzikich zwierząt dopasowując je do odpowiedniego wierszyka. Uczyły się dobrych manier od Wychowanej Kwoki oraz odbyli wspaniałą podróż na zwariowane Wyspy Bergamuty.
Przygoda z Brzechwą Przygoda z Brzechwą Przygoda z Brzechwą

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony