Przedszkolaki z „Piątki” z wizytą w bibliotece na Źródlanej

Dnia 25 lipca do biblioteki na Źródlanej zawitały przedszkolaki z „Piątki”. Ponieważ dla niektórych dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece, na początku spotkania maluchy rozejrzały się po nowym miejscu, dowiedziały się na czym polega wypożyczenie książki, obejrzały półki z książkami, pobawiły się zabawkami. Tematem spotkania były baśnie z całego świata Dzieci poznały bajki znane i nieznane, wysłuchały bajeczki o „Rybaku i złotej rybce” oraz „Czterech muzykantów z Bremy”. Odpowiedziały na bajkowe zagadki, ułożyły bajkowe puzzle a na koniec zamieniły się w Kopciuszka i wykonały jedną z prac: przebranie grochu z fasolą.

Przedszkolaki z „Piątki” z wizytą w bibliotece na Źródlanej Przedszkolaki z „Piątki” z wizytą w bibliotece na Źródlanej Przedszkolaki z „Piątki” z wizytą w bibliotece na Źródlanej