ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Przedpołudnie z książką

W środę 5 stycznia bibliotekarki z Filii 1 odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju. Tym razem dzieciaki z dwóch grup - starszej i młodszej uczestniczyły z ogromną radością i z wielkimi uśmiechami w zajęciach bibliotecznych, które dotyczyły obecnej pory roku czyli zimy.

Jak zwykle bibliotekarkom towarzyszyły książki. Tym razem były to: "Za dużo zimowych zabaw"autorstwa Katy Hudson - tą opowieść wysłuchały starszaki, natomiast maluszki poznały bajeczkę pt. " Kicia Kocia i Zima" autorstwa Anity Głowińskiej. Dzieci z wielką werwą i zapałem wzięły również udział w zimowej rozgrzewce, odgadywały śniegowe zagadki, bawiły się w sportowe kalambury oraz przeżyły prawdziwą lodową wichurę.

Przedpołudnie z książką Przedpołudnie z książką Przedpołudnie z książką

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony