Przedpołudnie z książką w Ochronce

Zdrowy przedszkolak to szczęśliwy przedszkolak, wie to chyba każdy. Ale aby cieszyć się świetną formą należy o nią odpowiednio zadbać.
Wiedzą o tym już przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Krynicy Zdroju, do których w środę, 2 listopada wybrały się bibliotekarki z Filii1. Dzieci wysłuchały kliku wierszyków autorstwa Agnieszki Frączek. Noszą one wszystko mówiące tytuły takie jak np. "Bestie Zarazki" czy "Kąpiel - Kapu kapu, Kap". Milusińscy poznali również kilka ważnych zasad dotyczących odpowiedniego odżywiania oraz dbania o ciało, w czym pomoże nam dużo ruchu i odpowiednie kosmetyki.
"... Żeby zdrowym już się stać, trzeba też o czystość dbać, codziennie się myć i ubranka swoje prać.
Po co mają krążyć plotki, że czyściejsze od nas kotki?
Zdrowy, czysty przedszkolaczek lubi biegać, chętnie skacze.
Wie to każdy zuch, że dla zdrowia ważny ruch."
Przedpołudnie z książką w Ochronce Przedpołudnie z książką w Ochronce Przedpołudnie z książką w Ochronce