Przedpołudnie z książką w ochronce

W poniedziałek, 12 czerwca w Niepublicznym Przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju odbyło się ostatnie już w tym roku spotkanie z książką na które wybrały się bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku. Tym razem poruszyły bardzo ważny temat. Rozmawiały mianowicie z przedszkolakami o bardzo ważnych sprawach, czyli o ich prawach i obowiązkach. W wyprawie towarzyszyła im książka "Dzieciaki z ulicy Tulipanowej, czyli prawa małych i dużych" autorstwa Joanny Krzyżanek.

Przedpołudnie z książką w ochronce Przedpołudnie z książką w ochronce Przedpołudnie z książką w ochronce