Przedpołudnie z książką i pszczołami w Ochronce

W poniedziałek, 27 listopada bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wybrały się jak co miesiąc z wizytą do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP w Krynicy - Zdroju. Tym razem towarzyszyły im sympatyczne pszczółki, które stanowiły główny temat zajęć. Dzieci zatańczyły więc pszczeli taniec, odgadywały pszczele zagadki, zbierały nektar oraz wykonały wspaniałe plastry miodu. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały również bajeczkę o prawdziwym miłośniku miodku czyli Kubusiu Puchatku przedstawionej tym razem w formie teatrzyku Kamishibai.

Przedpołudnie z książką i pszczołami w Ochronce Przedpołudnie z książką i pszczołami w Ochronce Przedpołudnie z książką i pszczołami w Ochronce