Portret kota - biblioteczne zajęcia w ochronce

W środę, 1 marca bibliotekarki z filii na Czarnym Potoku wybrały się na spotkanie do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju na comiesięczne zajęcia. Jak zwykle  pierwszą role na zajęciach grała książka. Tym razem była to książeczka pt. "Kotki Dorotki" autorstwa Joanny Krzyżanek. Dzieci wysłuchały opowiadanie "Portret kota" i wzięły udział w różnych zabawach związanych z tym puchatym zwierzakiem. Była więc kocia gimnastyka, kocie ciekawostki oraz odkrywanie kocich tajemnic ukrytych w ich brzuszkach. Przedszkolaki łowili dla nich rybki oraz pomagały rozplątać splątane motki. Na koniec podobnie jak bohaterka przeczytanego przez nas opowiadania, stworzyli sympatycznego kotka, któremu nadały imię Puzzel.
Portret kota - biblioteczne zajęcia w ochronce Portret kota - biblioteczne zajęcia w ochronce Portret kota - biblioteczne zajęcia w ochronce